kolmapäev, 25. märts 2015

Lõbu läbi!

Meil teistel nimelt - Kaisa lõbu alles algab...

Igal võimalikul ja võimatul juhul ajab Kaisa ennast nüüd  püsti. Ja õpib hoolega kukkumist. Ja ema jooksku ja püüdku ja päästku. Oeh! Kui ei jõua õigeks ajaks käib kolakas ja kisa kui palju!

"No nüüd siis lõpuks vaatame, mida põnevat te minu eest kõik see aeg peitnud olete!"

"Kätte sain!"

"Mis teete seal tooli taga, naljatilgad?"

5 kommentaari:

 1. :D Jaa, gravitatsioon on tähtsas punktis ületet, nüüd alles läheb lõbusaks.

  VastaKustuta
 2. Oi, mis tore aeg! Naersin kohe südamest. Küll nüüd on alles lõbus, see maailma avastamine on ju niiiiiii põnev.
  Päris kahju, et nad nii ruttu kasvavad

  VastaKustuta
 3. Juba jalad all ja taas etapp läbitud, oh, need lapsed kasvavad kiiresti!

  VastaKustuta
 4. Sellisel ajal sai kodus kõik kapinupud kummiga kinni pandud, laualt koristatud laudlina ja linikud, kummutilt kausid ja muud nibinad, et midagi kuskilt kaela tõmmata ei saaks. Ka roomamine on vahetult enne käimaõppimist täiuseni lihvitud ja laps on väga väle, tasub vaid korraks keerata selg ja juba on väike maailmaavastaja hoopis teises kohas kui sa arvasid. Lapsega külla minnes tabas alati hetkeks väike õudusvahk kui palju potensiaalseid kaelatõmbamise ja killutekitamise variante siin on ja siis sai vabandavate naeratuste saatel peenetundeliselt kõige ohtlikumad asjad likvideeritud, laudlina ääred laua peale, taburet kapiuste ette, tugitool raamaturiiuli ette jne.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jaa sellest tunneb kohe ema ära, et ta külas lauanurkadelt asju keskele kokku nihutama hakkab :D Aga laudlinu pole meil siin juba 2013. aastast nähtud :D

   Kustuta