esmaspäev, 23. oktoober 2017

Kumbast ma alustan - heast või halvast uudisest?

Halb uudis on see, et mu auto kohtus metsateel metskitsega. Põhjalikult. Õnneks ei olnud ma ise roolis ja autojuht jäi terveks aga auto esiosa on mkhmm ...puudu.

Hea uudis on loomulikult see, et kuna ma kuhugi ei pääse, siis on jälle aega hooletussejäetud aia jaoks. Tulbisibulaid said maha - see töö oli kergem kui ma arvasin sest selgus, et aiakuuri valmis viidud sibulatel olid hiired hea maitsta lasknud. Peab mainima, et mul on nende elukatega tulpide osas suhteliselt sama maitse - nimetud tulbid olid kõik alles, täielikult olid söödud aga näiteks tulipa polychroma ja Tulipa humilis Pulchella Violacea. Aga mis läinud, see läinud, tellisin siis paar pakki krookuseid kevadiseks silmailuks.  Istutamata taimed kaevasin pottidega maasse ja kivilat korrastasin ka veidi.
 


Kätte on jõudnud esimesed tõsisemad öökülmad ja päikesepaistel on sügisene aed ilus ning värviline. Kohustuslikud külmapildid loomulikult ka."Suhkruroosid"


Krüsanteemidele ei tee väike külm midagi, sulavad lahti ja õitsevad edasi.Lavendel jõudis enne külmasid uuesti õitsema hakata

Ilusad on need esimesed härmatisega hommikud aias.Mängisin vahepeal keemikut ja proovisin ise kõrgkuumuskeraamikale glasuure kokku segada, kas pole ilus? Sobib hästi talviste asjade jaoks.

5 kommentaari:

 1. Härmatis on ilus, ikka ja jälle ja nagu näha inspireeriv ka :) autoga on küll pahasti aga, et autojust terve see on peamine.

  VastaKustuta
 2. Oioi, selline kokkupõrge...
  Selline päiksene ja härmane sügiselõpetus on täitsa ilus. Aga metsad on juba raagus. Meie kandis küll.

  VastaKustuta
 3. Parim uudis, et kõik inimesed on alles ja terved. Kõik muu on teisejärguline.
  Suhkrustunud aed on imeline nagu kogu sügiski

  VastaKustuta
 4. Mul läks see aasta nende tulbisibulatega täpselt samamoodi. Hiired olid rahul ja... mina ka :D

  VastaKustuta
 5. Ehh, mul on ju ka mingi peotäis suvel rohides üles tulnud tulbisibulaid kuskil kööginurgas...täitsa unustasin ja nüüd sajab laia lund :D
  Aga see autovärk on jama küll. Muidugi peamine, et inimestega kõik hästi, aga suured eelarveaugud tekitavad ka paksu pahandust ju.

  VastaKustuta