Neljapäev, 7. oktoober 2021

Kaunis sügis

 Täpselt nagu kevadel on oluline kõik rohelised idud ja esimesed õied üles pildistada, kutsub ennast jäädvustama ka kuldne sügis. Värvirikas ja päikseline sügis on kevadise värskuse kõrval üks mu lemmikaegu. Ja oligi viimane aeg fotoklõpsud ära teha sest tänaseks on tugev tuul juba poole selle ilust minema puhunud.
Õisi leidub veel küllaga. Eriti tubli on Tiilt saadud madal aster, õitseb juba üle kuu aja ühtviisi kaunilt, nime olen kahjuks unustanud küsida.


Ka krüsanteemid on juba kaua silma rõõmustanud, punased ja valged alles alustavad

Sügiskrookused on küll õrnad ja kipuvad igal ettekäändel murduma aga moodustavad kauneid värvilaike, sel aastal leidsin ühe õie keset muruplatsi.Hostade lehed võtavad aina kaunemaid toone ja kukeharjad õitsevad kaunilt


Mõni aga arvab, et ikka veel on suviOleks vaid kauem neid ilusaid sooje sügisilmu, pori ja kaamost mahub ühte aastasse niigi palju.3 kommentaari:

 1. Mu sügiskrookus on ka julgelt murusse astunud, tea kas hakkab kusagile minema või ? Krüsadest vaid paar on jõudnud ja astritest hakkavad varajasemad liigutama, hiliseid ilmselt ei näegi sel aastal aga muidu on mõnus ja värviline, näed isegi 1 liilia on sul punaseks läinud lehtede ja varrega:)

  VastaKustuta
 2. Kas see imearmas madal heleroosa krüsanteem on püsik-lihtsalt üks loll küsimus. See on nii armas ja nunnu ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Püsik jah, ta küll korra läks mingi ebasoodsa talvega välja ka aga õnneks sain sõbra aiast uuesti.

   Kustuta